Wrocław – Kingston Upon Hull

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Tanie Przewozy Wrocław – Kingston Upon Hull
Połączenia Autokarowe z Polski do Anglii

Linie Autobusowe Sindbad, Interbus i Polonia Transport oferują tanie bilety autokarowe do Kingston Upon Hull w cenie od 499 zł w ramach przewozów na trasie z Wrocławia do Kingston Upon Hull.
Tanie bilety autokarowe Wrocław – Kingston Upon Hull dostępne są w zakładce KUP ON-LINE. Wyszukiwarka na naszej stronie zawiera aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów do Anglii.

Tanie Bilety Autokarowe Wrocław – Kingston Upon Hull / Kingston Upon Hull – Wrocław.
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Autobusowe Polska Anglia

Trasa z Wrocławia do Kingston Upon Hull liczy około 1699km. Średni czas przejazdu to około 16 godzin co daje średnią cenę 36gr za kilometr.

Kurs autobusowy zaczyna przystanek autokarowy WROCŁAW, Dworzec PKS o godzinie 15:15,
a kończy przystanek autobusowy GLASGOW, Buchanan Bus Station, stan. 55 -Killermont St. o godzinie 22:00 czasu lokalnego.

Połączenia autobusowe Wrocław – Kingston Upon Hull, przebiegają w Polsce przez :

Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Słubice
Przystanki autokarowe w Anglii to w ramach realizowanej trasy to:

Dover, Maidstone, Preston, Lancaster, Carlisle, Glasgow, Edinburgh, Perth, Dundee, Aberdeen

Wszystkie tanie połączenia autokarowe z Wrocławia do Kingston Upon Hull realizowane są komfortowymi autobusami wyposażonymi między innymi w:
– toaletę, mini-barek, klimatyzację, odtwarzacz DVD, oraz telefon pokładowy
Autokary obsługujące tanie przewozy Polska Anglia wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Autobusy Sindbad do Kingston Upon Hull oferują możliwość zabrania na pokład bagażu przez podróżujących. Połączenie realizowane przez autobusy Sindbad na trasie Wrocław / Kingston Upon Hull i Kingston Upon Hull / Wrocław, daje możliwość skorzystania z różnych zniżek i rabatów.

Bilety na tanie autobusy Sindbad Polska / Wielka Brytania i Wielka Brytania / Polska dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce KUP ONLINE.