[Głosów:5    Średnia:4.6/5]

Połączenia Autokarowe do Aberdeen z Sindbadem

Ciekawą propozycją przewoźników SINDBAD, są tanie bilety na przewozy autokarowe Sindbad, Sindbad-Interbus i Polonia Transport do Aberdeen.

Aberdeen położone jest nad ujściem rzek Don i Dee do Morza Północnego. Miasto stanowi jedną z 32 jednostek administracyjnych Szkocji. W mieście znajduje się stacja kolejowa Aberdeen oraz port lotniczy Aberdeen.

Przykładowe przystanki autobusowe na tanie przewozy autokarowe do Aberdeen do Aberdeen to między innymi:

– Suwałki, Augustów, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Słubice

Przystanki autobusowe w Anglii na tanie przewozy autokarowe do Aberdeen z Suwałk to między innymi:

– Dover, Maidstone, Preston, Lancaster, Carlisle, Glasgow, Edinburgh, Perth, Dundee, Aberdeen

połączenia autokarowe do aberdeen

Tanie Bilety Autokarowe Sindbad na przewozy autobusowe do Aberdeen, oferowane przez przewoźników Platformy Sindbad, można kupić online przy użyciu wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie.

Wszystkie przewozy międzynarodowe Sindbad do Aberdeen realizowane są przez autobusy komfortowo wyposażone między innymi w: – toaletę , – mini-barek, – klimatyzację, – odtwarzacz DVD, – oraz telefon pokładowy.

Autokary realizujące tanie połączenia autobusowe sindbad z Polski do Anglii w tym do Aberden wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Każdy kupujący tani bilet na przewozy autokarowe do Aberden może skorzystać z różnych zniżek proponowanych przez przewoźników:

– 50% dla dziecka do 12-go roku życia (decyduje dzień urodzenia) przy jednoczesnym zakupie pełnopłatnego biletu dla opiekuna.
– 10% dla drugiego i kolejnego dziecka do lat 12 podróżującego pod opieką jednego dorosłego Pasażera.
– 10% dla młodzieży do lat 26 (decyduje dzień urodzenia),
– 15% dla posiadaczy Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB,
– 10% dla posiadaczy Firmowej Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB
– 10% dla emerytów i rencistów powyżej 55-go roku życia (decyduje dzień urodzenia), na podstawie okazania aktualnej legitymacji emeryta/rencisty
– 10% dla grupy co najmniej 10 osób jadących tam i z powrotem w tym samym terminie na tej samej trasie,
– 50% drugie (dodatkowe) miejsce dla pasażera przy jednoczesnym zakupieniu pełnopłatnego biletu na danej trasie.
oraz inne, jeśli podano je w aktualnym rozkładzie jazdy.
Przewoźnik zastrzega sobie prawo wprowadzenia do sprzedaży biletów „promocyjnych”, przy zakupie których nie udziela  zniżek i nie ma możliwości łączenia ich z innymi zniżkami czy promocjami.

W ramach przejazdu liniami Sindbad każdy pasażer ma możliwość zabrania przez pasażera, bagażu:

W związku ze zmianami w Regulaminie Przewozów Międzynarodowymi Liniami Autokarowymi Sindbad Sp. z o.o. z dnia 1 grudnia 2014 r. informujemy, że zmianie ulega system opłat za bagaż. Wg punktu 5.2 ustala się, że:” Pasażer ma prawo do bezpłatnego przewozu 2 sztuk bagażu podstawowego (walizka, torba podróżna, plecak) o łącznej wadze nie przekraczającej 30kg, za wyjątkiem połączeń do/z Włoch, Czech, Austrii, Słowenii i Grecji, gdzie Pasażer ma prawo do przewozu 1 sztuki bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 25kg. Pasażer oprócz bagażu podstawowego ma również prawo do przewozu 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5kg. Za każdy dodatkowy bagaż lub za przekroczenie dopuszczalnej wagi bagażu podstawowego Przewoźnik pobiera jednorazową opłatę w zależności od kraju wyjazdu 10Euro/10GBP/10CHF/80DKK/80NOK/80SEK lub 40PLN. Bagaż ten jest rejestrowany przez obsługę autokaru, a Pasażer otrzymuje potwierdzenie dokonanej wpłaty poprzez wklejenie do biletu naklejki z napisem „dopłata”. Przewoźnik zastrzega sobie prawo do odmowy przewiezienia nadbagażu ze względu na ograniczoną pojemność luków bagażowych.
Dopuszczalny limit bagażu podstawowego dla posiadaczy KSK i ZKSK może być podwyższony o dodatkowe 10kg.