[Głosów:3    Średnia:5/5]

Połączenia Autokarowe do Bournemouth z Sindbadem

Przewoźnicy platformy przewozowej SINDBAD, oferują tanie bilety na przewozy autokarowe Sindbad, Sindbad-Interbus i Polonia Transport do Bournemouth.

Wszystkie tanie bilety autokarowe Sindbad są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce KUP ON-LINE.

Miasto jest ośrodkiem wypoczynkowym i konferencyjnym oraz popularnym kąpieliskiem. Wraz z pobliskim Poole (142 tys.) oraz mniejszymi miejscowościami: Christchurch, Ferndown, Ringwood i New Milton tworzy ogromną prawie półmilionową aglomerację. Jedną z liczniejszych grup stanowią Polacy, około 10 000 (polski kościół). Bournemouth jest jednym z ulubionych nadmorskich kurortów Anglików, cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza wśród londyńczyków. Dzięki piaszczystej plaży i naturalnym warunkom do uprawiania sportów wodnych, znajduje się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych miejscowości tego typu na świecie. W centrum Bournemouth znajdują się liczne dyskoteki, puby, kluby nocne.

W mieście znajduje się stacja kolejowa Bournemouth oraz uniwersytet Bournemouth University.

Bournemouth

Główne atrakcje turystyczne Bounemouth to:

– Bournemouth Eye – balon w centrum miasta
– Boscombe – dzielnica miasta obejmująca m.in. plażę oraz klifowe wybrzeża
– Bournemouth Pier – molo z licznymi atrakcjami
– Oceanarium – znajdujące się przy plaży
– BIC – Bournemouth International Centre – miejce koncertów i dużych imprez towarzyskich
– St Peter’s Church – miejsce pochówku Mary Shelley, autorki „Frankenstein’a”

Przykładowe przystanki autobusowe na tanie połączenia autokarowe do Bournemouth to między innymi:

– Suwałki, Augustów, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Słubice

Przystanki autobusowe w Anglii na tanie połączenia autokarowe do Bournemouth to między innymi:

– Dover, Maidstone, Brighton, Portsmouth, Southampton, Bournemouth

Wszystkie przewozy autokarowe, autobusowe do Bournemouth realizowane są przez autobusy komfortowo wyposażone między innymi w:

– toaletę, – mini-barek, – klimatyzację, – odtwarzacz DVD, – oraz telefon pokładowy.

Autokary na tanie połączenia autobusowe do Bournemouth wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Każdy kupujący tani bilet na połączenie autokarowe, autobusowe do Burnemoth może skorzystać z różnych zniżek proponowanych przez przewoźników:

– 50% dla dziecka do 12-go roku życia (decyduje dzień urodzenia) przy jednoczesnym zakupie pełnopłatnego biletu dla opiekuna.
– 10% dla drugiego i kolejnego dziecka do lat 12 podróżującego pod opieką jednego dorosłego Pasażera.
– 10% dla młodzieży do lat 26 (decyduje dzień urodzenia),
– 15% dla posiadaczy Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB,
– 10% dla posiadaczy Firmowej Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB
– 10% dla emerytów i rencistów powyżej 55-go roku życia (decyduje dzień urodzenia), na podstawie okazania aktualnej legitymacji emeryta/rencisty
– 10% dla grupy co najmniej 10 osób jadących tam i z powrotem w tym samym terminie na tej samej trasie,
– 50% drugie (dodatkowe) miejsce dla pasażera przy jednoczesnym zakupieniu pełnopłatnego biletu na danej trasie.
oraz inne, jeśli podano je w aktualnym rozkładzie jazdy.
Przewoźnik zastrzega sobie prawo wprowadzenia do sprzedaży biletów „promocyjnych”, przy zakupie których nie udziela zniżek i nie ma możliwości łączenia ich z innymi zniżkami czy promocjami.

Tanie bilety autokarowe na przewozy autobusowe do Bostonu, oferowane przez przewoźników platformy Sindbad, oferują również możliwość zabrania przez pasażera, bagażu:

W związku ze zmianami w Regulaminie Przewozów Międzynarodowymi Liniami Autokarowymi Sindbad Sp. z o.o. z dnia 1 grudnia 2014 r. informujemy, że zmianie ulega system opłat za bagaż. Wg punktu 5.2 ustala się, że:” Pasażer ma prawo do bezpłatnego przewozu 2 sztuk bagażu podstawowego (walizka, torba podróżna, plecak) o łącznej wadze nie przekraczającej 30kg, za wyjątkiem połączeń do/z Włoch, Czech, Austrii, Słowenii i Grecji, gdzie Pasażer ma prawo do przewozu 1 sztuki bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 25kg. Pasażer oprócz bagażu podstawowego ma również prawo do przewozu 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5kg. Za każdy dodatkowy bagaż lub za przekroczenie dopuszczalnej wagi bagażu podstawowego Przewoźnik pobiera jednorazową opłatę w zależności od kraju wyjazdu 10Euro/10GBP/10CHF/80DKK/80NOK/80SEK lub 40PLN. Bagaż ten jest rejestrowany przez obsługę autokaru, a Pasażer otrzymuje potwierdzenie dokonanej wpłaty poprzez wklejenie do biletu naklejki z napisem „dopłata”. Przewoźnik zastrzega sobie prawo do odmowy przewiezienia nadbagażu ze względu na ograniczoną pojemność luków bagażowych.
Dopuszczalny limit bagażu podstawowego dla posiadaczy KSK i ZKSK może być podwyższony o dodatkowe 10kg.

Szczegółowe informacje dotyczące zniżek oraz limity bagażu, na tanie przewozy autokarowe, autobusowe do Bournemouth, dostępne są w regulaminie świadczenia usług przewozowych dostępnym w wyszukiwarce po wybraniu interesującego nas taniego biletu autokarowego na połączenie do Bournemouth.