[Głosów:2    Średnia:5/5]

Połączenia Autokarowe do Brighton z Sindbadem

Tanie przewozy autokarowe do Brighton. Platforma przewozowa SINDBAD oferuje tanie bilety autokarowe, autobusowe na połączenia autokarowe z Polski do Anglii.

Wszystkie tanie bilety autokarowe na połączenia do Brighton dostępne na naszej stronie w zakładce KUP ON-LINE.

Brighton to miasto w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym East Sussex, położone nad kanałem La Manche. Zamieszkuje je obecnie 155 919 osób. Jest to ważny ośrodek przemysłowy i kulturalno-naukowy. Znajdujący się tutaj University of Sussex jest w czołówce najlepszych uniwersytetów Wielkiej Brytanii. Ponadto w Brighton znajduje się jeszcze jedna uczelnia wyższa i politechnika.

połączenia autokarowe do brighton

Główne atrakcje turystyczne Brighton to:

– Royal Pavilion z XVIII – XIX wieku, przebudowany w stylu hindi w latach 1815-1823 przez Johna Nasha, zbudowany na polecenie Jerzego IV Hanowerskiego
– molo Palace Pier – zbudowane w 1899, znane jako miejsce rozrywek
– Sea Life Centre – oceanarium położone tuż nad morzem, w niewielkiej odległości od mola, znajduje się w nim najdłuższy w Europie podwodny tunel, gdzie z bliska można zobaczyć rekiny i inne zwierzęta morskie
– Kemp Town – eleganckie miasteczko i jedne z najlepszych założeń budowlanych w stylu regencji,
– Volks’s Electric Travel – kolejka elektryczna z 1883 roku, jej trasa przebiega wzdłuż wybrzeża, od stacji Aquarium w pobliżu mola w Brighton do stacji Marina
– Fontanna Królowej Victorii
– Kolejka wąskotorowa – Od koła do Brighton Marina.
– Brighton Marina – przystań łodzi, wypływy kutrem na ryby na Kanał La Manche, molo dla wędkarzy(za darmo).
– Diabelski Młyn
– Wieża Zegarowa

Przystanki autobusowe na tanie połączenia autokarowe, autobusowe z Warszawy do Brighton to między innymi:
– Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, konin, Poznań, Świebodzin, Słubice

Przystanki autobusowe, autokarowe w Anglii na tanie połączenia autokarowe do Brighton to między innymi:

– Dover, Maidstone, Brighton, Portsmouth, Southampton, Bournemouth

Wszystkie tanie przewozy autokarowe, autobusowe do Brighton realizowane są przez autobusy i autokary komfortowo wyposażone między innymi w:

– toaletę, mini-barek, klimatyzację, odtwarzacz DVD, oraz telefon pokładowy

Autokary na tanie połączenia autobusowe do Brighton wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Każdy kupujący tani bilet na połączenie autokarowe, autobusowe do Brighton może skorzystać z różnych zniżek proponowanych przez przewoźników:

– 50% dla dziecka do 12-go roku życia (decyduje dzień urodzenia) przy jednoczesnym zakupie pełnopłatnego biletu dla opiekuna.
– 10% dla drugiego i kolejnego dziecka do lat 12 podróżującego pod opieką jednego dorosłego Pasażera.
– 10% dla młodzieży do lat 26 (decyduje dzień urodzenia),
– 15% dla posiadaczy Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB,
– 10% dla posiadaczy Firmowej Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB
– 10% dla emerytów i rencistów powyżej 55-go roku życia (decyduje dzień urodzenia), na podstawie okazania aktualnej legitymacji emeryta/rencisty
– 10% dla grupy co najmniej 10 osób jadących tam i z powrotem w tym samym terminie na tej samej trasie,
– 50% drugie (dodatkowe) miejsce dla pasażera przy jednoczesnym zakupieniu pełnopłatnego biletu na danej trasie.
oraz inne, jeśli podano je w aktualnym rozkładzie jazdy.
Przewoźnik zastrzega sobie prawo wprowadzenia do sprzedaży biletów „promocyjnych”, przy zakupie których nie udziela zniżek i nie ma możliwości łączenia ich z innymi zniżkami czy promocjami.

Tanie bilety autokarowe na połączenia autokarowe do Brighton, oferowane przez przewoźników platformy Sindbad, dają również możliwość zabrania przez pasażera, bagażu:

W związku ze zmianami w Regulaminie Przewozów Międzynarodowymi Liniami Autokarowymi Sindbad Sp. z o.o. z dnia 1 grudnia 2014 r. informujemy, że zmianie ulega system opłat za bagaż. Wg punktu 5.2 ustala się, że:” Pasażer ma prawo do bezpłatnego przewozu 2 sztuk bagażu podstawowego (walizka, torba podróżna, plecak) o łącznej wadze nie przekraczającej 30kg, za wyjątkiem połączeń do/z Włoch, Czech, Austrii, Słowenii i Grecji, gdzie Pasażer ma prawo do przewozu 1 sztuki bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 25kg. Pasażer oprócz bagażu podstawowego ma również prawo do przewozu 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5kg. Za każdy dodatkowy bagaż lub za przekroczenie dopuszczalnej wagi bagażu podstawowego Przewoźnik pobiera jednorazową opłatę w zależności od kraju wyjazdu 10Euro/10GBP/10CHF/80DKK/80NOK/80SEK lub 40PLN. Bagaż ten jest rejestrowany przez obsługę autokaru, a Pasażer otrzymuje potwierdzenie dokonanej wpłaty poprzez wklejenie do biletu naklejki z napisem „dopłata”. Przewoźnik zastrzega sobie prawo do odmowy przewiezienia nadbagażu ze względu na ograniczoną pojemność luków bagażowych.
Dopuszczalny limit bagażu podstawowego dla posiadaczy KSK i ZKSK może być podwyższony o dodatkowe 10kg.

Szczegółowe informacje dotyczące zniżek oraz limity bagażu, na tanie przewozy autokarowe, autobusowe do Brighton, dostępne są w regulaminie świadczenia usług przewozowych dostępnym w wyszukiwarce po wybraniu interesującego nas taniego biletu autokarowego na połączenie z Polski do Brighton.