[Głosów:2    Średnia:5/5]

Połączenia Autokarowe do Oxford z Sindbadem

Tanie przewozy autokarowe, autobusowe Polska Oxford. Platforma przewozowa SINDBAD oferuje tanie bilety autokarowe, autobusowe na połączenia autokarowe do Oxford w Anglii.

Wszystkie tanie bilety autokarowe na połączenia do Oxford dostępne na naszej stronie w zakładce KUP ON-LINE.

Oxford – miasto w południowej Anglii nad rzeką Tamizą, stolica hrabstwa Oxfordshire. Znane jest przede wszystkim jako siedziba Uniwersytetu Oksfordzkiego, najstarszego anglojęzycznego uniwersytetu świata. W mieście znajduje się wiele budynków i instytucji związanych z uniwersytetem, m.in. Ashmolean Museum – najstarsze muzeum w Wielkiej Brytanii oraz Bodleian Library – jedna z największych i najstarszych bibliotek w kraju. W Oksfordzie siedzibę ma Oxford University Press, największe wydawnictwo uniwersyteckie na świecie. Oksford położony jest w regionie określanym jako Dolina Tamizy – jednym z najbogatszych regionów Unii Europejskiej pod względem PKB na mieszkańca. Eklektyczne budynki Oksfordu, w szczególności kolegia uniwersytetu, reprezentują wszystkie style architektoniczne w historii Anglii – począwszy od budynków saksońskich z X wieku, przez średniowieczny gotyk i styl epoki Tudorów po bogatą architekturę barokową. Ta ostatnia reprezentowana jest przez wiele budynków zaprojektowanych przez słynnych architektów angielskich Christophera Wrena i Nicholasa Hawksmoora.

połączenia autokarowe do oxford

Przykładowe przystanki autobusowe na tanie połączenia autokarowe do Oxford to między innymi:
– Suwałki, Augustów, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Słubice

Przystanki autobusowe, autokarowe w Anglii na tanie połączenia autokarowe do Oxford to między innymi:

– Dover, Maidstone, Oxford, Birmingham, Wolverhampton, Stoke On Trent, Manchester

Wszystkie tanie połączenia autokarowe do Oxford realizowane są przez autobusy i autokary komfortowo wyposażone między innymi w:

– toaletę, mini-barek, klimatyzację, odtwarzacz DVD, oraz telefon pokładowy

Autokary na tanie połączenia autobusowe do Oxford wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Każdy kupujący tani bilet na połączenie autokarowe, autobusowe do Oxford może skorzystać z różnych zniżek proponowanych przez przewoźników:

– 50% dla dziecka do 12-go roku życia (decyduje dzień urodzenia) przy jednoczesnym zakupie pełnopłatnego biletu dla opiekuna.
– 10% dla drugiego i kolejnego dziecka do lat 12 podróżującego pod opieką jednego dorosłego Pasażera.
– 10% dla młodzieży do lat 26 (decyduje dzień urodzenia),
– 15% dla posiadaczy Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB,
– 10% dla posiadaczy Firmowej Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB
– 10% dla emerytów i rencistów powyżej 55-go roku życia (decyduje dzień urodzenia), na podstawie okazania aktualnej legitymacji emeryta/rencisty
– 10% dla grupy co najmniej 10 osób jadących tam i z powrotem w tym samym terminie na tej samej trasie,
– 50% drugie (dodatkowe) miejsce dla pasażera przy jednoczesnym zakupieniu pełnopłatnego biletu na danej trasie.
oraz inne, jeśli podano je w aktualnym rozkładzie jazdy.
Przewoźnik zastrzega sobie prawo wprowadzenia do sprzedaży biletów „promocyjnych”, przy zakupie których nie udziela zniżek i nie ma możliwości łączenia ich z innymi zniżkami czy promocjami.

Tanie bilety autokarowe na przewozy autobusowe, autokarowe do Oxford, oferowane przez przewoźników platformy Sindbad, dają również możliwość zabrania przez pasażera, bagażu:

W związku ze zmianami w Regulaminie Przewozów Międzynarodowymi Liniami Autokarowymi Sindbad Sp. z o.o. z dnia 1 grudnia 2014 r. informujemy, że zmianie ulega system opłat za bagaż. Wg punktu 5.2 ustala się, że:” Pasażer ma prawo do bezpłatnego przewozu 2 sztuk bagażu podstawowego (walizka, torba podróżna, plecak) o łącznej wadze nie przekraczającej 30kg, za wyjątkiem połączeń do/z Włoch, Czech, Austrii, Słowenii i Grecji, gdzie Pasażer ma prawo do przewozu 1 sztuki bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 25kg. Pasażer oprócz bagażu podstawowego ma również prawo do przewozu 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5kg. Za każdy dodatkowy bagaż lub za przekroczenie dopuszczalnej wagi bagażu podstawowego Przewoźnik pobiera jednorazową opłatę w zależności od kraju wyjazdu 10Euro/10GBP/10CHF/80DKK/80NOK/80SEK lub 40PLN. Bagaż ten jest rejestrowany przez obsługę autokaru, a Pasażer otrzymuje potwierdzenie dokonanej wpłaty poprzez wklejenie do biletu naklejki z napisem „dopłata”. Przewoźnik zastrzega sobie prawo do odmowy przewiezienia nadbagażu ze względu na ograniczoną pojemność luków bagażowych.
Dopuszczalny limit bagażu podstawowego dla posiadaczy KSK i ZKSK może być podwyższony o dodatkowe 10kg.

Szczegółowe informacje dotyczące zniżek oraz limity bagażu, na tanie przewozy autokarowe, autobusowe do Oxford, dostępne są w regulaminie świadczenia usług przewozowych dostępnym w wyszukiwarce po wybraniu interesującego nas taniego biletu autokarowego na połączenie Polska Oxford.

Wszystkie tanie bilety autokarowe Sindbad są dostępne na naszej stronie internetowej w wyszukiwarce połączeń autobusowych w zakładce KUP ONLINE.