Gdańsk – Dundee

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Tanie Przewozy Gdańsk – Dundee
Połączenia Autokarowe z Polski do Anglii

Linie Autobusowe Sindbad, Interbus i Polonia Transport oferują tanie bilety autokarowe do Dundee w cenie od 499 zł w ramach przewozów na trasie z Gdańska do Dundee.
Tanie bilety autokarowe Gdańsk – Dundee dostępne są w zakładce KUP ON-LINE. Wyszukiwarka na naszej stronie zawiera aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów do Anglii.

Tanie Bilety Autokarowe Gdańsk – Dundee / Dundee – Gdańsk.
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Autobusowe Polska Anglia

Trasa z Gdańska do Dundee liczy około 2400km. Średni czas przejazdu to około 24 godzin co daje średnią cenę 29gr za kilometr.

Kurs autobusowy zaczyna przystanek autokarowy GDAŃSK, dworzec PKS, ul. 3 Maja, st.11 o godzinie 10:30,
a kończy przystanek autobusowy DUNDEE, Bus Station – Seagate, (przy wejściu zatoczka Bus) o godzinie 00:20 czasu lokalnego.

Połączenia autobusowe Gdańsk – Dundee, przebiegają w Polsce przez :

Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Słubice
Przystanki autokarowe w Anglii to w ramach realizowanej trasy to:

Dover, Maidstone, Preston, Lancaster, Carlisle, Glasgow, Edinburgh, Perth, Dundee, Aberdeen

Wszystkie tanie połączenia autokarowe z Gdańska do Dundee realizowane są komfortowymi autobusami wyposażonymi między innymi w:
– toaletę, mini-barek, klimatyzację, odtwarzacz DVD, oraz telefon pokładowy
Autokary obsługujące tanie przewozy Polska Anglia wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Autobusy Sindbad do Dundee oferują możliwość zabrania na pokład bagażu przez podróżujących. Połączenie realizowane przez autobusy Sindbad na trasie Gdańsk / Dundee i Dundee / Gdańsk, daje możliwość skorzystania z różnych zniżek i rabatów.

Bilety na tanie autobusy Sindbad Polska / Wielka Brytania i Wielka Brytania / Polska dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce KUP ONLINE.