Gdańsk – Kingston Upon Hull

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Tanie Przewozy Gdańsk – Kingston Upon Hull
Połączenia Autokarowe z Polski do Anglii

Linie Autobusowe Sindbad, Interbus i Polonia Transport oferują tanie bilety autokarowe do Kingston Upon Hull w cenie od 499 zł w ramach przewozów na trasie z Gdańska do Kingston Upon Hull.
Tanie bilety autokarowe Gdańsk – Kingston Upon Hull dostępne są w zakładce KUP ON-LINE. Wyszukiwarka na naszej stronie zawiera aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów do Anglii.

Tanie Bilety Autokarowe Gdańsk – Kingston Upon Hull / Kingston Upon Hull – Gdańsk.
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Autobusowe Polska Anglia

Trasa z Gdańska do Kingston Upon Hull liczy około 1949km. Średni czas przejazdu to około 19 godzin co daje średnią cenę 31gr za kilometr.

Kurs autobusowy zaczyna przystanek autokarowy GDAŃSK, dworzec PKS, ul. 3 Maja, st.11 o godzinie 10:30,
a kończy przystanek autobusowy KINGSTON UPON HULL, Ferensway przy Holiday Inn Express o godzinie 18:30 czasu lokalnego.

Połączenia autobusowe Gdańsk – Kingston Upon Hull, przebiegają w Polsce przez :

Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Słubice
Przystanki autokarowe w Anglii to w ramach realizowanej trasy to:

Dover, Maidstone, Luton, Northampton, Wellingborough, Kettering, Peterborough, Boston,Lincoln, Scunthorpe, Kingston Upon Hull, Hull

Wszystkie tanie połączenia autokarowe z Gdańska do Kingston Upon Hull realizowane są komfortowymi autobusami wyposażonymi między innymi w:
– toaletę, mini-barek, klimatyzację, odtwarzacz DVD, oraz telefon pokładowy
Autokary obsługujące tanie przewozy Polska Anglia wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Autobusy Sindbad do Kingston Upon Hull oferują możliwość zabrania na pokład bagażu przez podróżujących. Połączenie realizowane przez autobusy Sindbad na trasie Gdańsk / Kingston Upon Hull i Kingston Upon Hull / Gdańsk, daje możliwość skorzystania z różnych zniżek i rabatów.

Bilety na tanie autobusy Sindbad Polska / Wielka Brytania i Wielka Brytania / Polska dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce KUP ONLINE.