Lublin – Birmingham

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Tanie Przewozy Lublin – Birmingham
Połączenia Autokarowe z Polski do Anglii

Linie Autobusowe Sindbad, Interbus i Polonia Transport oferują tanie bilety autokarowe do Birmingham w cenie od 499 zł w ramach przewozów na trasie z Lublina do Birmingham.
Tanie bilety autokarowe Lublin – Birmingham dostępne są w zakładce KUP ON-LINE. Wyszukiwarka na naszej stronie zawiera aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów do Anglii.

Tanie Bilety Autokarowe Lublin – Birmingham / Birmingham – Lublin.
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Autobusowe Polska Anglia

Trasa z Lublina do Birmingham liczy około 2013km. Średni czas przejazdu to około 19 godzin co daje średnią cenę 22gr za kilometr.

Kurs autobusowy zaczyna przystanek autokarowy LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia o godzinie 10:00,
a kończy przystanek autobusowy BIRMINGHAM, Paradise Circus Parking k/ronda ParCircusQueensway o godzinie 14:15 czasu lokalnego.

Połączenia autobusowe Lublin – Birmingham, przebiegają w Polsce przez :

Zamość, Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Słubice
Przystanki autokarowe w Anglii to w ramach realizowanej trasy to:

Dover, Maidstone, Oxford, Birmingham, Wolverhampton, Stoke On Trent, Manchester

Wszystkie tanie połączenia autokarowe z Lublina do Birmingham realizowane są komfortowymi autobusami wyposażonymi między innymi w:
– toaletę, mini-barek, klimatyzację, odtwarzacz DVD, oraz telefon pokładowy
Autokary obsługujące tanie przewozy Polska Anglia wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Autobusy Sindbad do Birmingham oferują możliwość zabrania na pokład bagażu przez podróżujących. Połączenie realizowane przez autobusy Sindbad na trasie Lublin / Birmingham i Birmingham / Lublin, daje możliwość skorzystania z różnych zniżek i rabatów.

Bilety na tanie autobusy Sindbad Polska / Wielka Brytania i Wielka Brytania / Polska dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce KUP ONLINE.