Lublin – Kingston Upon Hull

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Tanie Przewozy Lublin – Kingston Upon Hull
Połączenia Autokarowe z Polski do Anglii

Linie Autobusowe Sindbad, Interbus i Polonia Transport oferują tanie bilety autokarowe do Kingston Upon Hull w cenie od 499 zł w ramach przewozów na trasie z Lublina do Kingston Upon Hull.
Tanie bilety autokarowe Lublin – Kingston Upon Hull dostępne są w zakładce KUP ON-LINE. Wyszukiwarka na naszej stronie zawiera aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów do Anglii.

Tanie Bilety Autokarowe Lublin – Kingston Upon Hull / Kingston Upon Hull – Lublin.
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Autobusowe Polska Anglia

Trasa z Lublina do Kingston Upon Hull liczy około 2093km. Średni czas przejazdu to około 20 godzin co daje średnią cenę 29gr za kilometr.

Kurs autobusowy zaczyna przystanek autokarowy LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia o godzinie 10:00,
a kończy przystanek autobusowy KINGSTON UPON HULL, Ferensway przy Holiday Inn Express o godzinie 18:30 czasu lokalnego.

Połączenia autobusowe Lublin – Kingston Upon Hull, przebiegają w Polsce przez :

Zamość, Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Słubice
Przystanki autokarowe w Anglii to w ramach realizowanej trasy to:

Dover, Maidstone, Luton, Northampton, Wellingborough, Kettering, Peterborough, Boston, Lincoln, Scunthorpe, Kingston Upon Hull, Hull

Wszystkie tanie połączenia autokarowe z Lublina do Kingston Upon Hull realizowane są komfortowymi autobusami wyposażonymi między innymi w:
– toaletę, mini-barek, klimatyzację, odtwarzacz DVD, oraz telefon pokładowy
Autokary obsługujące tanie przewozy Polska Anglia wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Autobusy Sindbad do Kingston Upon Hull oferują możliwość zabrania na pokład bagażu przez podróżujących. Połączenie realizowane przez autobusy Sindbad na trasie Lublin / Kingston Upon Hull i Kingston Upon Hull / Lublin, daje możliwość skorzystania z różnych zniżek i rabatów.

Bilety na tanie autobusy Sindbad Polska / Wielka Brytania i Wielka Brytania / Polska dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce KUP ONLINE.