Lublin – Peterborough

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Tanie Przewozy Lublin – Peterborough
Połączenia Autokarowe z Polski do Anglii

Linie Autobusowe Sindbad, Interbus i Polonia Transport oferują tanie bilety autokarowe do Peterborough w cenie od 499 zł w ramach przewozów na trasie z Lublina do Peterborough.
Tanie bilety autokarowe Lublin – Peterborough dostępne są w zakładce KUP ON-LINE. Wyszukiwarka na naszej stronie zawiera aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów do Anglii.

Tanie Bilety Autokarowe Lublin – Peterborough / Peterborough – Lublin.
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Autobusowe Polska Anglia

Trasa z Lublina do Peterborough liczy około 1930km. Średni czas przejazdu to około 18 godzin co daje średnią cenę 23gr za kilometr.

Kurs autobusowy zaczyna przystanek autokarowy LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia o godzinie 10:00,
a kończy przystanek autobusowy PETERBOROUGH, Queensgate Bus Station, stanowisko 20 o godzinie 15:15 czasu lokalnego.

Połączenia autobusowe Lublin – Peterborough, przebiegają w Polsce przez :

Zamość, Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Słubice
Przystanki autokarowe w Anglii to w ramach realizowanej trasy to:

Dover, Maidstone, Luton, Northampton, Wellingborough, Kettering, Peterborough, Boston, Lincoln, Scunthorpe, Kingston Upon Hull, Hull

Wszystkie tanie połączenia autokarowe z Lublina do Peterborough realizowane są komfortowymi autobusami wyposażonymi między innymi w:
– toaletę, mini-barek, klimatyzację, odtwarzacz DVD, oraz telefon pokładowy
Autokary obsługujące tanie przewozy Polska Anglia wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Autobusy Sindbad do Peterborough oferują możliwość zabrania na pokład bagażu przez podróżujących. Połączenie realizowane przez autobusy Sindbad na trasie Lublin / Peterborough i Peterborough / Lublin, daje możliwość skorzystania z różnych zniżek i rabatów.

Bilety na tanie autobusy Sindbad Polska / Wielka Brytania i Wielka Brytania / Polska dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce KUP ONLINE.