Warszawa – Boston

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Przewoźnicy Sindbad, Sindbad-Interbus i Polonia Transport oferują tanie bilety w cenie od 399 zł na przewozy autokarowe z Warszawy do Bostonu.

Wszystkie tanie bilety autokarowe na połączenia autobusowe Warszawa – Boston dostępne są na naszej stronie w zakładce KUP ON-LINE.

Tanie Bilety Autokarowe Warszawa – Boston/ Boston – Warszawa.
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Polska Anglia

cennik warszawa boston

Trasa z Warszawy do Bostonu liczy około 1812km. Średni czas przejazdu to około 17 godzin co daje średnią cenę 22gr za kilometr.

trasa warszawa boston

Kurs autobusowy zaczyna przystanek autokarowy WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 10 / 11 o godzinie 10:45, a kończy przystanek autobusowy BOSTON, Railway Station o godzinie 16:15 czasu lokalnego.

Tanie bilety autokarowe na połączenie Warszawa – Boston, oferują możliwość dojazdu do miejsca docelowego również z innych miast w Polsce w ramach realizowanej trasy:

– Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice

Przystanki autokarowe w Anglii to w ramach realizowanej trasy:

– Dover, Maidstone, Luton, Northampton, Wellingborough, Kettering, Peterborough, Boston, Lincoln, Scunthorpe, Kingstone Upon Hull, Hull

Wszystkie tanie połączenia autokarowe z Warszawy do Bostonu realizowane są komfortowymi autobusami przewoźników platformy przewozowej Sindbad, wyposażonymi między innymi w:

– toaletę, mini-barek, klimatyzację, odtwarzacz DVD, oraz telefon pokładowy

Autokary na tanie połączenia autobusowe do Bostonu wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Każdy kupujący tani bilet na połączenie autokarowe do Bostonu może skorzystać z różnych zniżek proponowanych przez przewoźników:

– 50% dla dziecka do 12-go roku życia (decyduje dzień urodzenia) przy jednoczesnym zakupie pełnopłatnego biletu dla opiekuna.
– 10% dla drugiego i kolejnego dziecka do lat 12 podróżującego pod opieką jednego dorosłego Pasażera.
– 10% dla młodzieży do lat 26 (decyduje dzień urodzenia),
– 15% dla posiadaczy Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB,
– 10% dla posiadaczy Firmowej Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB
– 10% dla emerytów i rencistów powyżej 55-go roku życia (decyduje dzień urodzenia), na podstawie okazania aktualnej legitymacji emeryta/rencisty
– 10% dla grupy co najmniej 10 osób jadących tam i z powrotem w tym samym terminie na tej samej trasie,
– 50% drugie (dodatkowe) miejsce dla pasażera przy jednoczesnym zakupieniu pełnopłatnego biletu na danej trasie.
oraz inne, jeśli podano je w aktualnym rozkładzie jazdy.
Przewoźnik zastrzega sobie prawo wprowadzenia do sprzedaży biletów „promocyjnych”, przy zakupie których nie udziela zniżek i nie ma możliwości łączenia ich z innymi zniżkami czy promocjami.