Wrocław – Leeds

[Głosów:1    Średnia:2/5]

Tanie Przewozy Wrocław – Leeds
Połączenia Autokarowe z Polski do Anglii

Linie Autobusowe Sindbad, Interbus i Polonia Transport oferują tanie bilety autokarowe do Leeds w cenie od 499 zł w ramach przewozów na trasie z Wrocławia do Leeds.
Tanie bilety autokarowe Wrocław – Leeds dostępne są w zakładce KUP ON-LINE. Wyszukiwarka na naszej stronie zawiera aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów do Anglii.

Tanie Bilety Autokarowe Wrocław – Leeds / Leeds – Wrocław.
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Autobusowe Polska Anglia

Trasa z Wrocławia do Leeds liczy około 1709km. Średni czas przejazdu to około 16 godzin co daje średnią cenę 29gr za kilometr.

Kurs autobusowy zaczyna przystanek autokarowy WROCŁAW, Dworzec PKS o godzinie 15:15,
a kończy przystanek autobusowy LEEDS, zat.autob naprz. Jobcentre Plus,150m–MetroBusSt. o godzinie 17:30 czasu lokalnego.

Połączenia autobusowe Wrocław – Leeds, przebiegają w Polsce przez :

Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Słubice
Przystanki autokarowe w Anglii to w ramach realizowanej trasy to:

Dover, Maidstone, Coventry, Leicester, Nottingham, Sheffield, Doncaster, Leeds, Bradford

Wszystkie tanie połączenia autokarowe z Wrocławia do Leeds realizowane są komfortowymi autobusami wyposażonymi między innymi w:
– toaletę, mini-barek, klimatyzację, odtwarzacz DVD, oraz telefon pokładowy
Autokary obsługujące tanie przewozy Polska Anglia wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Autobusy Sindbad do Leeds oferują możliwość zabrania na pokład bagażu przez podróżujących. Połączenie realizowane przez autobusy Sindbad na trasie Wrocław / Leeds i Leeds / Wrocław, daje możliwość skorzystania z różnych zniżek i rabatów.

Bilety na tanie autobusy Sindbad Polska / Wielka Brytania i Wielka Brytania / Polska dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce KUP ONLINE.