[Głosów:3    Średnia:5/5]

Połączenia Autokarowe do Boston z Sindbadem

Ciekawą propozycją przewoźników platformy przewozowej SINDBAD, są tanie bilety międzynarodowe na przewozy autokarowe Sindbad, Sindbad-Interbus i Polonia Transport do Bostonu.

Wszystkie tanie bilety na połączenia autokarowe do Bostonu dostępne na naszej stronie w zakładce kup online.

Boston to miasto portowe w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire nad Morzem Północnym u ujścia rzeki Witham. Miasto liczy 55 124 mieszkańców.

Zabytki w Bostonie:

– średniowieczny kościół z jedną z najwyższych (83 m) wież w Anglii – The (Boston) Stump

– pochodzący z 1812 roku wiatrak Maud Foster Mill.

W mieście siedzibę ma profesjonalny klub piłkarski Boston United FC.

Wszystkie przewozy autokarowe, autobusowe Sindbad do Bostonu realizowane są przez autobusy komfortowo wyposażone między innymi w:

– toaletę, mini-barek, klimatyzację, odtwarzacz DVD, oraz telefon pokładowy

Przykładowe przystanki autobusowe na tanie połączenia autokarowe do Bostonu to między innymi:

– Suwałki, Augustów, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Słubice

Przystanki autobusowe w Anglii na tanie połączenia autokarowe do Bostonu to między innymi:

– Dover, Maidstone, Luton, Northampton, Wellingborough, Kettering, Peterborough, Boston, Lincoln, Scunthorpe, Kingston Upon Hull, Hull

połączenia autokarowe do bostonu

Autokary Sindbad na tanie połączenia autobusowe do bostonu wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Każdy kupujący tani bilet na połączenie autokarowe, autobusowe do Bostonu może skorzystać z różnych zniżek proponowanych przez przewoźników:

– 50% dla dziecka do 12-go roku życia (decyduje dzień urodzenia) przy jednoczesnym zakupie pełnopłatnego biletu dla opiekuna.
– 10% dla drugiego i kolejnego dziecka do lat 12 podróżującego pod opieką jednego dorosłego Pasażera.
– 10% dla młodzieży do lat 26 (decyduje dzień urodzenia),
– 15% dla posiadaczy Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB,
– 10% dla posiadaczy Firmowej Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB
– 10% dla emerytów i rencistów powyżej 55-go roku życia (decyduje dzień urodzenia), na podstawie okazania aktualnej legitymacji emeryta/rencisty
– 10% dla grupy co najmniej 10 osób jadących tam i z powrotem w tym samym terminie na tej samej trasie,
– 50% drugie (dodatkowe) miejsce dla pasażera przy jednoczesnym zakupieniu pełnopłatnego biletu na danej trasie.
oraz inne, jeśli podano je w aktualnym rozkładzie jazdy.
Przewoźnik zastrzega sobie prawo wprowadzenia do sprzedaży biletów „promocyjnych”, przy zakupie których nie udziela  zniżek i nie ma możliwości łączenia ich z innymi zniżkami czy promocjami.

Tanie bilety autokarowe na przewozy autobusowe do Bostonu, oferowane przez przewoźników platformy Sindbad, oferują również możliwość zabrania przez pasażera, bagażu:

W związku ze zmianami w Regulaminie Przewozów Międzynarodowymi Liniami Autokarowymi Sindbad Sp. z o.o. z dnia 1 grudnia 2014 r. informujemy, że zmianie ulega system opłat za bagaż. Wg punktu 5.2 ustala się, że:” Pasażer ma prawo do bezpłatnego przewozu 2 sztuk bagażu podstawowego (walizka, torba podróżna, plecak) o łącznej wadze nie przekraczającej 30kg, za wyjątkiem połączeń do/z Włoch, Czech, Austrii, Słowenii i Grecji, gdzie Pasażer ma prawo do przewozu 1 sztuki bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 25kg. Pasażer oprócz bagażu podstawowego ma również prawo do przewozu 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5kg. Za każdy dodatkowy bagaż lub za przekroczenie dopuszczalnej wagi bagażu podstawowego Przewoźnik pobiera jednorazową opłatę w zależności od kraju wyjazdu 10Euro/10GBP/10CHF/80DKK/80NOK/80SEK lub 40PLN. Bagaż ten jest rejestrowany przez obsługę autokaru, a Pasażer otrzymuje potwierdzenie dokonanej wpłaty poprzez wklejenie do biletu naklejki z napisem „dopłata”. Przewoźnik zastrzega sobie prawo do odmowy przewiezienia nadbagażu ze względu na ograniczoną pojemność luków bagażowych.
Dopuszczalny limit bagażu podstawowego dla posiadaczy KSK i ZKSK może być podwyższony o dodatkowe 10kg.

Szczegółowe informacje dotyczące zniżek oraz limity bagażu, na tanie przewozy autokarowe, autobusowe do Bostonu, dostępne są w regulaminie świadczenia usług przewozowych dostępnym w wyszukiwarce po wybraniu interesującego nas taniego biletu autokarowego na połączenie do Bostonu.