[Głosów:4    Średnia:4/5]

Połączenia Autokarowe do Bradford z Sindbadem

Platforma przewozowa SINDBAD oferuje tanie bilety autokarowe, autobusowe na tanie połączenia autokarowe, przewozy autobusowe, kursy autokarowe i autobusowe do Bradford.

Wszystkie tanie bilety autokarowe na połączenia do Birmingham dostępne na naszej stronie w zakładce KUP ON-LINE.

Bradford to miasto w Wielkiej Brytanii (Anglia), położone w hrabstwie West Yorkshire.

Miasto jest ośrodkiem kulturalnym: galeria sztuki, Narodowe Muzeum Mediów.

Wszystkie przewozy autokarowe, autobusowe do Bradford realizowane są przez autobusy komfortowo wyposażone między innymi w:

– toaletę, mini-barek, klimatyzację, odtwarzacz DVD, telefon pokładowy

połączenia autokarowe do bradford

Przystanki autobusowe na tanie połączenia autokarowe, autobusowe z Warszawy do Bradford w Polsce to między innymi:
– Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice,

Przystanki autobusowe, autokarowe w Anglii na tanie połączenia autokarowe do Bradford to między innymi:

– Dover, Maidstone, Coventry, Leicester, Nottingham, Sheffield, Doncaster, Leeds, Bradford

Dostępne są również inne przystanki autobusowe, autokarowe w Polsce na połączenia autokarowe do Bradford na naszej stronie po wybraniu w wyszukiwarce po wybraniu odpowiedniego miasta wyjazdu.

Autokary na tanie połączenia autobusowe do bostonu wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Każdy kupujący tani bilet na połączenie autokarowe, autobusowe do Bradford może skorzystać z różnych zniżek proponowanych przez przewoźników:

– 50% dla dziecka do 12-go roku życia (decyduje dzień urodzenia) przy jednoczesnym zakupie pełnopłatnego biletu dla opiekuna.
– 10% dla drugiego i kolejnego dziecka do lat 12 podróżującego pod opieką jednego dorosłego Pasażera.
– 10% dla młodzieży do lat 26 (decyduje dzień urodzenia),
– 15% dla posiadaczy Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB,
– 10% dla posiadaczy Firmowej Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB
– 10% dla emerytów i rencistów powyżej 55-go roku życia (decyduje dzień urodzenia), na podstawie okazania aktualnej legitymacji emeryta/rencisty
– 10% dla grupy co najmniej 10 osób jadących tam i z powrotem w tym samym terminie na tej samej trasie,
– 50% drugie (dodatkowe) miejsce dla pasażera przy jednoczesnym zakupieniu pełnopłatnego biletu na danej trasie.
oraz inne, jeśli podano je w aktualnym rozkładzie jazdy.
Przewoźnik zastrzega sobie prawo wprowadzenia do sprzedaży biletów „promocyjnych”, przy zakupie których nie udziela zniżek i nie ma możliwości łączenia ich z innymi zniżkami czy promocjami.

Tanie bilety autokarowe na przewozy autobusowe do Bradford, oferowane przez przewoźników platformy Sindbad, oferują również możliwość zabrania przez pasażera, bagażu:

W związku ze zmianami w Regulaminie Przewozów Międzynarodowymi Liniami Autokarowymi Sindbad Sp. z o.o. z dnia 1 grudnia 2014 r. informujemy, że zmianie ulega system opłat za bagaż. Wg punktu 5.2 ustala się, że:” Pasażer ma prawo do bezpłatnego przewozu 2 sztuk bagażu podstawowego (walizka, torba podróżna, plecak) o łącznej wadze nie przekraczającej 30kg, za wyjątkiem połączeń do/z Włoch, Czech, Austrii, Słowenii i Grecji, gdzie Pasażer ma prawo do przewozu 1 sztuki bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 25kg. Pasażer oprócz bagażu podstawowego ma również prawo do przewozu 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5kg. Za każdy dodatkowy bagaż lub za przekroczenie dopuszczalnej wagi bagażu podstawowego Przewoźnik pobiera jednorazową opłatę w zależności od kraju wyjazdu 10Euro/10GBP/10CHF/80DKK/80NOK/80SEK lub 40PLN. Bagaż ten jest rejestrowany przez obsługę autokaru, a Pasażer otrzymuje potwierdzenie dokonanej wpłaty poprzez wklejenie do biletu naklejki z napisem „dopłata”. Przewoźnik zastrzega sobie prawo do odmowy przewiezienia nadbagażu ze względu na ograniczoną pojemność luków bagażowych.
Dopuszczalny limit bagażu podstawowego dla posiadaczy KSK i ZKSK może być podwyższony o dodatkowe 10kg.

Szczegółowe informacje dotyczące zniżek oraz limity bagażu, na tanie przewozy autokarowe, autobusowe do Bradford, dostępne są w regulaminie świadczenia usług przewozowych dostępnym w wyszukiwarce po wybraniu interesującego nas taniego biletu autokarowego na połączenie do Bradford.