Warszawa – Edinburgh

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Linie Sindbad, Sindbad-Interbus i Polonia Transport oferują tanie bilety autobusowe w cenie od 399 zł na przewozy autokarowe z Warszawy do Edinburgh.

Wszystkie tanie bilety autobusowe na połączenia busem Warszawa – Edinburhg dostępne są na naszej stronie w zakładce KUP ON-LINE.

Tanie Bilety Autokarowe Warszawa – Edinburgh/ Edinburgh – Warszawa.
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Polska Anglia

cennik warszawa edinburgh

Podróż Autokarem na trasie Warszawa – Edinburgh trwa około 22 godzin i liczy 2262km co daje średnią cenę za kilometr 17 gr.

trasa warszaw edinburgh

Połączenie busem zaczyna przystanek autobusowy WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 10 / 11 o godzinie 10:45 a kończy przystanek autokarowy EDINBURGH, Edinburgh Bus St. st 15 16,17,18 doj.od Andrew St/ o 23:00 czasu lokalnego.

Tanie bilety autokarowe na połączenie Warszawa – Edinburgh, oferują możliwość dojazdu do miejsca docelowego również z innych miast w Polsce w ramach realizowanej trasy:

– Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice

Przystanki autokarowe w Anglii, w ramach realizowanego połączenia, to:

– Dover, Maidstone, Preston, Lancaster, Carlisle, Glasgow, Edinburgh, Perth, Dundee, Aberdeen

Wszystkie tanie połączenia autokarowe z Warszawy do Edinburgh realizowane są komfortowymi autokarami przewoźników platformy przewozowej Sindbad, wyposażonymi między innymi w:

– toaletę, mini-barek, klimatyzację, odtwarzacz DVD, oraz telefon pokładowy

Autokary na tanie połączenia autobusowe do Edinburg wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i mieszczą od 16 do 87 pasażerów.

Każdy kupujący tani bilet na połączenie autokarowe do Edinburga może skorzystać z różnych zniżek proponowanych przez przewoźników:

– 50% dla dziecka do 12-go roku życia (decyduje dzień urodzenia) przy jednoczesnym zakupie pełnopłatnego biletu dla opiekuna.
– 10% dla drugiego i kolejnego dziecka do lat 12 podróżującego pod opieką jednego dorosłego Pasażera.
– 10% dla młodzieży do lat 26 (decyduje dzień urodzenia),
– 15% dla posiadaczy Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB,
– 10% dla posiadaczy Firmowej Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB
– 10% dla emerytów i rencistów powyżej 55-go roku życia (decyduje dzień urodzenia), na podstawie okazania aktualnej legitymacji emeryta/rencisty
– 10% dla grupy co najmniej 10 osób jadących tam i z powrotem w tym samym terminie na tej samej trasie,
– 50% drugie (dodatkowe) miejsce dla pasażera przy jednoczesnym zakupieniu pełnopłatnego biletu na danej trasie.
oraz inne, jeśli podano je w aktualnym rozkładzie jazdy.
Przewoźnik zastrzega sobie prawo wprowadzenia do sprzedaży biletów „promocyjnych”, przy zakupie których nie udziela zniżek i nie ma możliwości łączenia ich z innymi zniżkami czy promocjami.

Bookmark the permalink. Edit